Tokio Hotel & Jonas Brothers
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel & Jonas Brothers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL & JONAS BROTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil bella_sexy
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 48 ani
Tokio Hotel & Jonas Brothers / ●┼Despre voi┼● / ●●FuckOff Barbie Bitch●●Lollypops Moderat de FalleN--->ThE End
Autor
Mesaj Pagini: 1
●●FuckOff Barbie Bitch●●
~^Games^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 131
nu prea am ce zice despre mine.....

TALENTS.
sunt foarte talentata la muzica,la desen...si..cam atat
INTERESE.HOBBY`URI.
sa fac poze
sa cant
sa desenez
sa patinez
sa vb incontinuu la telefon
netu`
ciocolata ADOR  
cadourile
bijuteriile
culoarea mov,negru si roz.....
ADOR VERDELEEE  
sa ma joc
shopping
sa joc fotbal     ...
sa ma inteleg bine cu lumea....etck.etck
IUBIT/IUBITA.
am un prieten pe nume george(ii zic geo sau joe:P )
DEFECTE.CALITATI.
defecte:sensibila,uneori prea vorbareatsa
calitatsi:inteligenta,iertatoare,darnica,isteatsa,iubitoare.....poi...si cam atat...numai imi vine acum in minte
FAMILIA MEA.
MAMA-CEA MAI BUNA MAMA DIN LUME,DARNICA(SI IN PREFERINTSA BANILOR SI IN ALTE PREFERINTSE)...NU ESTE CICALITOARE,MA CEARTA FOARTE,FOARTE RAR,rad mereu cu ea,are mereu idei de calatorie(mai mereu plecam undeva..uneori ma intreaba pe mine unde am putea merge...),imi renoveaza camera cu ce culori vreau eu,imi ia haine care imi plac mie,etck....
TATA-idem mama numai ca se mai joaca uneori cu mine
MADE(madalina-sora mea)-o iubesc enorm.....si ea ma ube pe mine....ne jucam si ne intelegem de minune..."luv m'a sis"..etck...
BUNICII-idem mama&tata&sury'meu....numai ca cu ei nu ma joc ptr k sunt batrani 
SO...ASTA E FAMILIA MEA     
sunt super...nu ma pedepsesc niciodata...
cand l'am prezentat pe alex parintsilor....nu m'au intrebat"De unde la'i luat","nu e prea mare pentru tine?".."de ce e asa ciufulit?".."ce'i cu pils'urile alea la el?"...mi'a zis doar "ma bucur ca ai si tu un prieten,chiar daca e mai mare decat tine...si e emo...sper sa va intelegetsi".....cu o asa mama.....numai de drag sa stai cu ea:P:P:P
CULORILE PREFERATE.
1.negru
2.roz
3.muov/violet
4.alb
5.gri
CARTEA PREFERATA.
1). cronicile wardstone-consta in 5-6 carti ale autorului Joseph Delaney inntitulate unicenicul vraciului, greseala vraciului, blestemul vraciului, batalia vraciului si a mai aparut una..
         2).cronicile vampirilor- consta in 6-7 carti ale autoarei Anne Rice intitulate: interviu cu un vampir, vampirul lestat, regina damnatilor, diavolul memnoch,povestea hotului de trupuri, vampirul armand, vampirul vitorrio
         3).seria goosebumps-consta in 16 carti ale autorului R.L.Sine intitulate :
- bun venit in casa mortilor
-nu coborati in pivnita
-sange de montru
-zambeste si mori
-blestemul mumiei
-sa devenim invizibili
-noaptea papusii
-fetita care a strigat : montrul
-bun venit in tabara de cosmar
fantoma din vecini
-razbunarea piticilor de gradina
-plaja bantuita
-fantoma de la teatru
-o zi in tinutul ororilor
-nu ma puteti speria
-teribilul om de zapada din pasadena
FILMUL PREFERAT.
horror
Amprente mortale
Spirit ucigase
Povesti de groaza
Valea suspnelor
Constantin
7 zile de trait
Sarpele mortii
nu mai stiu
ZODIA.
taur
PROGRAMUL MEU.
8:30 ma scol
8:30-9:00     ma spal..ma imbrac...chestii
9:00-9:30     iau micul dejuna
9:30-11:00-11:30     invat,citesc,*nu imi fac temele ptr k mi le fac de seara )
11:30-12:00             ma pregatesc: imi fac ghiozdanu
                                                    ma imbrac..*de obicei nu in uniforma)     
                                                    imi indrept paru.....sau mil fac carliontat....etck
12:15 plec la scoala....*kiar daca incep la 1...dar ma intalnesc cu unele fete:P)
13:00 - 19:00     scoala
vin acasa...manank....fac teme....dupa ce le termin ..stau pe mess sau ma it la TV
kam atat:P
FOBII
mi e frica de:
PASARI.
cioara
MAMIFERE
ursul,lupul,veveritsa(se zice ca e f rea),rasul,jderul,liliacul ,leu,tigru,leopardul,jaguarul,ghepardul,hiena,elefant,gorila,cimpanzeu ,urangutan,
REPTILE.
crocodil/aligator,soparle,sarpele.vipera,cobra,anaconda,sarpele boa,
INSECTE.
coropisnitsa,urechelnitsa,lacusta,albina/viespele/bondarul,radasca,carabusul,scorpionul,
dintre:paianjenul cu cruce.paianjenul pasarar,paianjenul alergator si paianjenul vaduva-neagra....imi e frica doar de paianjenul pasarar(8 cm)...si de vaduva-neagra
SI...CAM ATAT
MUZICA PREFERATA.
kyra feat. Mc Amigo-ich liebe dich
kyra feat. Mc Amigo-erinner mich
kyra-wir beide
~*[Kyra - Kein Wiedersehen]*~
toate mel de la Kyra
Teasta-Un inger pierdur
Teasta-piesa pentru ea
teasta&adda-minti murdare facute praf
teasta feat. chelu &simona-doar in doi
teasta&simona-sunt dependenta
3SE ft. Andreea Balan - Un vis frumos
AddA-haos organizat
arrsura-viul ei
arssura-o privire
arssura-diferiti
arssura-n`am sa plec
arssura-stilu tau
mecena-catre ea
mecena-absent
mecenA-18 ani in varianta noastra
mecena-dupa ceva timp
TOATE MEL DE LA MECENA: X
loyal-iubesc sa te omor
loyal-sange alb-violet
loyal-de azi,de maine
loyal-forme adecvate
loyal-ma gandesc
nimeni altu`-inger si demon
TOATE MEL DE LA NIMENI ALTU`
TOATE MEL DE ;A ``VERITASAGA`` ``CODU` PENAL``
MEL DE LA TOKIO HOTEL,CINEMA BIZARRE,KILL HANNAH,LA FEE,AN CAFE,
Evanescence - Anywhere
Evanescence - Away from me
Evanescence - Bring me to life
Evanescence - Call me when you're sober
Evanescence - Even in death
Evanescence - Everybody's fool
Evanescence - Farther away
Evanescence - Field of innocence
Evanescence - Forgive me
Evanescence - Going under
Evanescence - Haunted
Evanescence - Hello
Evanescence - Imaginary
Evanescence - Lacrymosa
Evanescence - Lies
Evanescence - Lithium
Evanescence - Missing
Evanescence - My immortal
Evanescence - My last breath
Evanescence - October
Evanescence - Sweet sacrifice
Evanescence - The last song i'm wasting on you
Evanescence - The only one (the open door)
Evanescence - Tourniquet
Evanescence - Wake me up

My Chemical Romance

My Chemical Romance - Blood
My Chemical Romance - Bury me in black
My Chemical Romance - Cance
My Chemical Romance - Cemetery drive
My Chemical Romance - Dead!
My Chemical Romance - Famous last words
My Chemical Romance - Ghost of you
My Chemical Romance - Heaven help us
My Chemical Romance - Helena
My Chemical Romance - House of wolves
My Chemical Romance - I don't love you
My Chemical Romance - I'm not okay
My Chemical Romance - Kill all your friends
My Chemical Romance - Mama
My Chemical Romance - Sleep
My Chemical Romance - Teenagers
My Chemical Romance - The sharpest lives
My Chemical Romance - This is how i disappear
My Chemical Romance - Under pressure (feat The Used)
My Chemical Romance - Vampires will never hurt you
My Chemical Romance - Welcome to the black parade

Panic At The Disco

Panic! At The Disco - Build god,then we'll talk
Panic! At The Disco - But it's better when we do
Panic! At The Disco - Comisado
Panic! At The Disco - I write sins not tragedies
Panic! At The Disco - London beckoned songs about money written by maschines
Panic! At The Disco - Nails for breakfast, tacks for snacks
Panic! At The Disco - Nine in the afternoon
Panic! At The Disco - The only diferene between martyrdom and suicide is press coverage
Panic! At The Disco - Time to dance

Linkin Park

Linkin Park - Bleed it out
Linkin Park - Easier to run
Linkin Park - In the end
Linkin Park - Leave out all the rest
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One step closer
Linkin Park - Shadow of the day
Linkin Park - We made it (feat Feat. Busta Rhymes)
Linkin Park - What i've done
SI MAI AM........poi...cam atat:P


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659
hy
bun venit pe forum
eu sunt Lory
sper sa te distrezi..etc

poz..
cv


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
hi!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_emo
~^Nou Nascut^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
nu poi poze cu u?

pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
uau ce derscriere mare

pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659

ella_emo a scris:

nu poi poze cu u?



nici nu a mai intrat


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
poate o sa intre

pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659
poate...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
 

pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
  ce rele suntm

pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
asha trebuie

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
     

pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
adik..pana la urma nu prea suntem rele...dar nici prea indulgene..k ce o sa ajunga forumu asta?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dydy und tom
~^Just Friends^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
      hi everyone what's up?

_______________________________________
TH the best FUCK the rest

pus acum 17 ani
   
dydy und tom
~^Just Friends^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
buai..dah nu ami ntra nimeni inafara de noi?

_______________________________________
TH the best FUCK the rest

pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
poi nu prea are cn sa intre  

pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659
exact...
decat noi...
facetzi si voi reclama


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
rek sunteti bune la rostogoluri la ed fizik nuh???? cel putin ioo....pffaaa

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
i-ote ce ma rostogolesc         shi-nainte shi-napoi...pfaa...1;2;3;4; 1;2;3;4  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
●ħLexieħ●
~^Appreciate^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 86
        iuiiiiiiiiiiiiiiiiiii      

pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
cum te numesti?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la