XoXox
~^Just Friends^~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
Lady Gaga nu se rusineaza cu preferintele sale muzicale nu tocmai elitiste. Fara niciun fel de complex, blonda a recunoscut intr-un interviu acordat New Stars Mag ca este `fana Tokio Hotel, a muzicii lor, a coafurilor si a machiajului lor`.
Ea a spus, de asemenea, ca este atrasa de misterul care inconjoara trupa.
Tom si Bill Kaulitz reprezinta un model de urmat pentru Lady Gaga, care a declarat ca traieste `pentru scena, pentru strassuri si paiete`.
`Nu mi-e rusine sa afirm ca Jonas Brothers si Tokio Hotel sunt trupele care revolutioneaza muzica, provoca isteria fanilor, creaza reactii pe care e minunat sa le vezi`, a declarat Lady Gaga in cadrul interviului.
In realitate, senzatia momentului este chiar Lady Gaga, care a devenit primul artist al acestui mileniu ce a reusit sa ajunga pe locul 1 cu doua piese in topurile din Statele Unite.
In ceea ce priveste Tokio Hotel, fanii inca asteapta vesti despre albumul ce fusese anuntat pentru anul acesta (2009).
|
|
| pus acum 17 ani |
|