Tokio Hotel & Jonas Brothers
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel & Jonas Brothers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL & JONAS BROTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
Tokio Hotel & Jonas Brothers / ┼Chestii enervante┼ / Care e lucrul cel mai enervant din viatza voastra? Moderat de FalleN--->ThE End
Autor
Mesaj Pagini: 1
my animal the razor
~^xXxModeratorxXx^~

Din: botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 202
mersul la scoala    si ce-mi interzice toata lumea !!!!! ohh si ma enerveaza knd cineva zice k viatza e frumoasa si cu bune si cu rele 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
e frum..viatza..atata timp kt stii sa o traiesti!

pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659
mda..  
poi scoala
cocalari
tampiti care ma striga emo pe strada      
prieteni falsi
si ma rog..
mai sunt..


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
FalleN--->ThE End
~^xXxModeratorxXx^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 358
sh pe mn ma straiga pe strada..emo         auleu imi vine sa ii strang de gat sh atunci o sa-i strig io pe strada: spanzuratilorrr  

pus acum 17 ani
   
my animal the razor
~^xXxModeratorxXx^~

Din: botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 202
   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
***Winnie-Any***
~^Just Friends^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 59
mda..sau cei care se baga in viatsa altora..
barfitorii..
prietenii falsi
``divele``


pus acum 17 ani
   
(stf) asfixiat
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 659
mda..
"miss univers"  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
miss proastele anului  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.:>Sa.Ya.Co.PiL.iD.IoT<:.
~^On The Line^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
poi in afara menelelor,fitzosilor,cocalarilor etc.

asa...

cred ca cel mai enervant lucru in viata unui om in general sunt prietenii falsi si mincinosi, care in fata te aproba iar pe la spate te barfesc


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
pfaaa....imi vine sa-i iau de kp

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
my animal the razor
~^xXxModeratorxXx^~

Din: botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 202
nush ce poate fi mai enervant s-au zis de toate deci sunt de acord cu toate cele spuse de voi 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
●●FuckOff Barbie Bitch●●
~^Games^~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 131
cred k sora mea:P



nu ne certam mereu...
ne intelegem mereu bine
dar uneori ma enerveaza
si eu pe ea
si iese rau de tot....





cred k ar mai fi:....hmm.....cocalarii..
sau pitipoancele alea acre fura poze si descrierile dp hi5


sau mama cand ma bate la cap ca sa.mi fac temele...

sau cand imi uit laptopul al bunica..
sau vara...cand nu ma lasa mama sa ies afara deoarece snt pedepsita..

sedintele cu parintii...desii mama stie totul....dar..ma enerveaza:P


camd pleaca mommy cu daddy..si mie nu.mi spun unde..

cand nu mai am cereale si tre` sa ma imbrac sa ma duc sa.mi iau...


cand imi scap telefonu` in baltoaca si tre` sa ma rog de mama o luna intreaga ca sa imi ia altul..


sau cand am mers prin ploaie cu prietenele...si am racit....si nu m.a ajutat cu nmk...a zis k asa imi trebuie daca nu am grija de mine..


cand ma freaca bunica la cap...


sau cand merge calculatoru` cu viteza melcului deoarece am prea multe foldere cu poze si alte tampenii

 

       






sau cand...mi.am rupt blugii..si eram la scoala...si a trebuit sa plec acasa...


cand mergeam cu iubi` meu pe afara...si ploua...si a inceput sa ma alerge..si dupa ce ca eram uda..am intrat intr.o baltoaca imensa....aveam apa si in ochi...si eram si in rochitsa...

 

cam atat..

cred


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
.Admin.
Administrator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2157
 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la